| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am si eu o problema cu telefonul: mi se tot instaleaza singure (ciudat) diferite aplicatii precum boost sau altele si nu dispar de pe ecran pana ce nu le instalez. Cand le instalez si dau sa deschid aplicatia imi spune big grinoo Speed Booster s-a oprit, iar daca il sterg imi apare din nou sa il instalez. Ce sa fac ca sa nu se mai instaleze singure aplicatiile?

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza din play store un antivirus si scaneaza. dintre cele free iti recomand bitdefender free