| AnnyJonathann a întrebat:

as avea o intrebare urgenta cum pot descarca de pe calculator jocuri prin USB in telefon, am in vedere site-uri pe care le pot accesa de pe calculator descarcindu-le apoi transferindu-le pe mobil? Va rog mult un raspuns cit mai rapid, va rog repede.Funda.P.S.Telefonul meu este LG KP500.Va rog repede, plizzzzzzz Funda

Răspuns Câştigător
| Andrei788 a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/lg-kp500-cookie-softwares_1972/1/. uite aici e exact pentru telefonul tau :)

3 răspunsuri:
| AnnyJonathann explică (pentru Andrei788):

Mersi

| AnnyJonathann explică (pentru Braghis_Emilia_1997):

Mersi mult