| OnUtZzZaAa a întrebat:

Dati-mi si mie site-uri pentru downladat jocuri pe telefon da sa nu fie pentru telefonul Iphone dau fundita:X happy telefon model KP500 Cookie lg de pe net pe mobil

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Aici ai cele mai noi jocuri pentru telefonul tau http://gallery.mobile9.com/c/lg-kp500+cookie-softwares_1972/1/ vezi ca sunt mai multe pagini! Pentru download >clik pe poza jocului >clik download (e o fereastra verde in dreapta) si descarci jocul in pc si apoi cu cablul de date il descarci in telefon(nu-ti trebuie internet pe telefon daca ai cablu de date). Daca mai ai nelamuriri scrie! Succes!

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sti cum trebuia sa incepi cererea? am un telefon marca ...si vreau jocuri pentru el! Fara marca telefonului nu-ti poate da nimeni jocuri. Ele difera de la telefon la telefon si risti sa blochezi telefonul daca descarci alte jocuri! Poate m-ai inteles! Ce marca este?

| catalin188 a răspuns:

Waptrik.com jocuri full dar trebuie sa intri de pe telefon

| Sakina a răspuns:

As dori sa te intreb eu ceva, neluL. Costa ceva sa luam aceste jocuri ca stiu cum ar fi ca pe market sunt niste cerinte de exemplu: "locatia dvs.", "Stocare SD" sau unele jocuri erau pe bani. Sa inteleg ca acestea de pe link-ul pe care l-ai trimis nu costa nimic? big grin

| neluL a răspuns (pentru Sakina):

NU costa nimic! Sunt free.

| RhoddyS a răspuns:

Http://www.zedge.com/ poti sa selectezi tipul de telefon pe care il ai si iti va arata ce jocuri sunt compatibile cu el.

| CrazySunshine a răspuns:

Zedge.net e un site bun dai sus in coltul din dreap[ta ta scrie no phone select dai acolo alegeti telefonul dai select phone si dai pe download dupa aia sai pe games si acolo poti downloada mai multe si imagini si sa-ti faci themes si multe special pentru telu tau sau pentru telu ala care la-i ales.

| OnUtZzZaAa explică:

Este Lg Cookie model KP500 dar de pe calculator sa transfer pe telefon ca momentan n-am netu pe telefon

| Sergiu95 a răspuns:

De aici gasesti pentru orice telefon www.mobile9.ro scrii si rezolutia acolo unde scrie keyboard si tot acolo si jocu.

| gabos98 a răspuns:

Zedge.net