| djdani1 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un Sony xperia U la Orange cu 245 lei si abonament de 106 lei pe luna.Stiti vreun alt telefon ceva mai performant la acelasi pret sau putin mai mare?

1 răspuns:
| Bogdyyytzu a răspuns:

In primul rand exista o tableta 7 inchi la domo cu 379 lei daca te intereseaza.Se numeste allwiew eco+. Daca vrei un telefon performant cu touch este Allview F3 Sensy la pretul de 299 lei fara abonament.(e cu touch) cu dual sim wifi si altele.