| Andrei1499 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un telefon de la Orange pana de sarbatori.
M-am gandit la Sony xperia J, HTC desire X, Samsung galaxy S III mini... dar nu m-am decis.
Daca mai aveti si alte pareri, cu alte telefoane tot cam la acelasi pret.v-as fi recunoscator.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| catalinkata a răspuns:

Buna,dupa parerea mea ar trebui sa iti iei HTC desire X pentru ca este un telefon foarte bun... spun asta pentru ca si eu am telefonul asta si se comporta foarte bine... daca vrei mai multe informati http://www.youtube.com/watch?v=_Qn25Oynhqo

1 răspuns:
| Chrysstian a răspuns:

LG optimus l9