| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

Funda!

care este cel mai mic pret la care as putea sa imi cumpar un sony ericsson xperia x10 mini pro, nou,...
daca poat doar cu abonament, sa fie abonament la orange big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca il iei cu abonament fa portabilitate asa ti-l da gratuit, daca e pe prepay iti iese in jur de 200€.

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Pai depinde cate puncte ai, daca ai multe puncte, poti sa cumperi un telefon cu numai 50 - 80 de lei. (Depinde si calitatea lui)

--->Daca nu ai puncte, telefonul va costa peste 100 de lei. big grin

------> Da, la telefonul care`l vrei, poate sa fie cu abonament la ''Orange''.

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| InTheAir a răspuns:

L-au avut ( candva. ) pe stoc si cei de la Orange si cei de la Vodafone, acum nu mai este. In schimb, gasesti pe linkul urmator o lista cu magazinele care il au, in ordinea crescatoare a pretului:

http://www.price.ro/index.php?action=product_prices&prod_id=291685&asc=1

| InTheAir a răspuns:

Degeaba te portezi de la alta retea, sau vrei sa iti faci abonament nou etc etc, daca nu exista pe stoc.

| InTheAir a răspuns:

Degeaba te portezi de la alta retea, sau vrei sa iti faci abonament nou etc etc, daca nu exista pe stoc telefonul.