| TheCubeBoy a întrebat:

Salut TPU
as vrea sa-mi cumpar un Nokia lumia 520
vreau sa stiu daca se merita si daca windows phone 8 va incepe sa mearga greu in viitor?
dau funda pentru cel mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| subzero223 a răspuns:

Uite aici pararea unui profesionist http://www.pcadvisor.co.uk/......hats-best/

1 răspuns:
| subzero223 a răspuns:

De greu nu va merge greu... am testat si eu windows phone si e dragut la prima vedere, se misca bine, aplicatiile merg ok, pe browser n-o sa ai probleme... dar ti-as sugera sa mergi pe android. Pararea mea e ca e mai bun. Eu folosesc momentat Android 4.2.2 si merge super. N-am avut niciodata probleme.