| FlorinTma a întrebat:

As vrea să-mi iau alt telefon si nu stiu pe care să-l aleg dintre:
1.Samsung Note 9
2. iphone 8 plus
3. iphone xr
4. oneplus 7 pro
Toate sunt telefoane foarte bune dar cu specificații diferite de asta nu ma pot decide.
Daca ma-ti putea ajuta sa aleg ar fi super.
Ca sa specific ce vreau sa aiba telefonul:
1.ecran cu o rezoluție buna si destul de mare
2.sa mearga jocurile bine fara lag gen in PUBG sau FORTNITE
3.sa aiba o camera buna sa faca poze faine si sa filmeze 4K la 60fps sau 1080 la 60fps
4.sa fie de durata sa ma tina 3ani +

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

One Pro 7 Pro, Iphone 8 Plus, Samsung Note 9 si Iphone XR?
Clar One Plus 7 Pro. Sincer la pretul ala as trage cu ochiul la un Samsung Galaxy S10+.
Cel mai bun telefon la ora actuala, si este si mai ieftin.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Excepție fotografia unde nu e cel mai bun, eu aleg one plus 7 pro care e cel mai bun in celelalte puncte.
Poți instala softul de la Pixel și să folosești gcam în one plus. Cu aceasta rezolvi și punctul fotografie.
Baftă.

| FlorinTma explică (pentru Ineys):

As vrea daca vrei să-mi dai mai multe detalii pro si contra pentru OP7 pro