| adi1999 a întrebat:

as vrea sa stiu care telefon e mai bun Huawei p8 lite sau Samsung Galaxy A3?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Ascend P8 Lite deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......huba2j.php

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ultradolce09 a răspuns:

P8 clar,, deoarece a3 are un procesor de **** iar ecrenu si mai si, daca stai atent vei obs ca se disting pixeli, fapt pentru care o sa te doara capul deoarece daca imaginea nu e clara trebuie sa stai tot timpul concentrat + ca are un aspect aiurea.
Sper sa iti fi fost de folos!