| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu o recomandare:As vrea un telefon Lenovo...Conditiile:
Sa aiba megapixeli gen camera spate 13 si fata 5, sa aiba memorie internă 8, 16 gb,Sa fie ecran destul de mare, dar sa nu exagerăm...Si,cel mai important sa il cumpăr cu vreo 5, 6,7 milioane...Sa imi spuneti va rog si la ce magazine pot gasi,gen daca pot gasi la Orange,Media Galaxy, etc pentru ca eu stau in Pitesti.Dau funda

3 răspunsuri:
| xDragosel007 a răspuns:

Doogee X6 PRO, nu stiu daca il gasesti in magazine dar stiu ca poti sa dai comanda de pe site-ul acesta. Telefonul il am si este foarte bun, merge si GTA San Andreas pe el plus ca are baterie mare. Oricum uite link-ul: http://www.telefon-rezistent.ro/......1-d141.htm

| LTAA a răspuns (pentru xDragosel007):

Si cam de cand e 'dogeeee' Lenovo?

| Lopfi a răspuns:

Eu vreau Lenovo...