| Parjol12 a întrebat:

Cand incerc sa intru pe deep web, de pe browserul Tor, folosesc linkuri de pe hidden wiki.
Dar cand incerc sa accesez un link acesta nu se incarca si dupa un timp imi da eroare, trebuia sa mentionez ca folosesc telefonul mobil, un iphone 5s. Dau funda la cel care ma ajut cu problema asta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu exista deep web, asa cum il vezi tu pe Youtube :)
Nu sunt bune link-urile, si cele care sunt bune, n-o sa le gasesti nici o data pe hidden wiki si google.
Sunt site-uri exclusiviste.
Daca un dealer vinde droguri, fii sigur ca doar anturajul lor, si clientii au site-u.
Dar nu mai e cazu oricum.
A fost spart de fbi acum ceva ani, tor, asa ca nu mai foloseste nimeni :)
https://www.bbc.co.uk/news/technology-24373759
nu mai crede tot ce vezi pe internet pe la ilie vlog si atentie cad mere :)) ca nu e chiar asa