| FlopPy123 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul mobil, Nokia x3-02, cand intru pe internet si incerc sa downloadez/actualizez o aplicati sau program de pe net imi da o eroare : Conexiune pachete de date nedisponibila! Nu doar cand folosesc internetul mobil si cand folosesc wi-fi la fel face. Astept raspuns... Multumesc!

1 răspuns:
| HyenaV2 a răspuns:

Incearca sa schimbi browserul, iar pe cel vechi sa il dezinstalezi. a da ai nev si de Adobe downloader