| BlackEdition a întrebat:

Care credeti ca din urmatoaele telefoane este cel mai bun din toate punctele de vedere( aspect, rezistenta baterie, calitate fotografii, fara lag, sacadari, rezistenta la cazaturi, etc.) de ce ala si nu celalalt, avantaje si dezavantaje.

Nokia lumia 535
Evolio M5
Evolio Neos

Funda pentru cel mai bun raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| Ryuunosuke a răspuns:

Păi, cam toate telefoanele care le-ai enumerat tu acolo au cam aceleaşi performanţe, dar dacă aş alege unul dintre ele ar fi Evolio Neos deoarece are spaţiu mai mult de stocare şi alte specificaţi superioare faţă de celelalte 2.

1 răspuns:
| Soare_Teodor_Cristian_1970 a răspuns:

Nokia Lumia 535