| Mihai_Popa_1995 a întrebat:

E buna marca LG in materie de telefoane?
Din toate punctele de vedere(camera,baterie,rezistenta in timp, etc)

Răspuns Câştigător
| DanielDanielDaniel a răspuns:

Eu am LG G3 si sunt foarte multumit de el... Din cate stiu LG este principala companie concurenta a companiei Samsung... Si pot spune ca telefoanele de la LG sunt in topuri si se pastreaza la un pret mai modest...

5 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Eu am un LG L Fino, si sunt foarte multumit de el, cel putin la rezistenta(bubuituri laughing ) al meu inca rezista.
Dar, asta e doar parere mea happy

| Messi10anonim07 a răspuns (pentru I0nuT55):

E bun, eu am avut LG a tinut foarte mult timp, numai ca ea seama ecranul sa nu il strici ca costa mult

| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Depinde de noroc eu am un optimus g si deja trebuie sa schimb touch-ul

| NastyGirl55 a răspuns:

Dupa parerea mea, e foarte bun. Mama mi-a luat unul chiar acum o luna. Este mare, merge super bine, asta daca nu ii incarci memoria cu tot felul de jocurii si prostii. E rezistent, camera nu pot sa zic ca e ''wow'' dar acceptabila. Bateria mea dureaza cam 3 ore..acum depinde daca o sa ai grija si nu o sa umbli pe el in timp ce se incarca big grin Eu sunt foarte multumitawinking