| FreshMint a întrebat:

Cat e durata de viata a unui Samsung Galaxy S III?

4 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Acum depinde si de tine. daca ai grija de elwinking

| LionoftheNorth a răspuns:

Cat esti dispus sa ai grija de el laughing

| alexbestt a răspuns:

Depinde in ce stare il pastrezi daca ai grija de el si il feresti de factori care il pot afecta o sa te tina ani buni.

| MaxKiller911 a răspuns:

Pai eu nu stiu la ce te referi,durata de viata a bateriei sau a telefonului...
Pai durata de viata a bateriei variaza, depinde cum il folosesti, dar cred ca poti ajunge la o zi jumatate cu el. Durata de viata a telefonului iarasi depinde de cum il pastrezi tu, desi el este destul de rezistent, te tine poate si 6-7 ani daca ai grija de el si nu te plictisesti big grin.