| Trivium a întrebat:

Salut TPU,voi ce parere aveti despre Samsung galaxy s duos? Despre aplicatiile care pot rula pe el, despre durata de viata a bateriei etc.

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Telefonul este dupa cum stii dualsim standby, adica poti primi apeluri simultan, de pe ambele simuri.

Rezumand: este cel mai ieftin/bun telefon dual sim standby.Bateria te tine lejer 2zile. Poti rula peste 90% din aplicatiile disponibile in Play. Ti-l recomand cu caldura.

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Nu este un telefon care te face sa ramai ''prost'' cum se zice. Este un telefon obisnuit, care nu are cine stie ce performante. La 400 de lei iti recomand un Cosmate Smart Share, care e marca ZTE, tot ca Samsung chinezarie, dar eu sunt multumit de el.

| spike002 a răspuns:

E f. fain telefonul fix ala il amtongue si merg bine aplicatiile chiar e fain dar bateria tine putin daca asculti muzica (1-4 h)