| edyutu a întrebat:

Ce ma sfatutiti sa aleg Sony xperia s, LG optimus 4x hd, Allview v1 viper, Acer s 500 sau Samsung galaxy Nexus? Sau daca aveti variante mai bune de pana in 1400 lei va rog sa imi spuneti.
P:S:

4 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Pai cel mai bine dintre toate aceste smartphoneuri este Sony xperia s eu pe acela lasi alege in locul tau si a 2 mea varianta ar fi Samsung galaxy Nexus dar am si o alternativa Samsung galaxy s2winking

| vladelvis a răspuns:

Allview v1 viper, chiar e un telefon impresionant si un design foarte frumos.

| aly300 a răspuns:

Allview v1 viper

| IulianDornianu61 a răspuns:

Lg optimus 4x HD
In niciun caz nu lua Acer deoarece e foarte fragil ( nu are gorilla glass ). Cunosc trei persoane care au avut Acer s500, si la toate aceeasi problema : li s-a spart display-ul cand tineau telefonul in buzunar.