| nicoro a întrebat:

Dau funda! Ce sa aleg intre LG optimus HD, Sony xperia GO, Sony xperia J, Samsung Google Nexus S, Nokia E7, Motorola RAZR XT910, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy ace Duos, Samsung Galaxy Discover, Samsung Star3, Samsung S5230, Samsung Dual SIM!happy

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Samsung S5230winking
arata si bine si este foarte bun telefonul

3 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Samsung S5230 e cel mai bun dintre cele de mai sus

| nicoro explică:

Am stat sa ma mai gandesc si am mai eliminat din variante si uitati care sunt cele ramase:Samsung Dual SIM, Samsung Star3, Samsung Galaxy Discover, Motorola RAZR XT910!

| nicoro explică (pentru nicoro):

Gata,stiu! Samsung Galaxy Discover!