| CrazySunshine a întrebat:

As dori sa imi cumpar un smartphone foarte destept pana in 1500 lei si am ajuns la 2 variante : Samsung Galaxy SII Plus sau SONY Xperia SL. Voi care mi-l recomandati? Sau daca aveti variante mai bune va rog spuneti-le.

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Dintre cele 2 telefoane mentionate de tine, e mai bun Sony Xperia SL.

Ai aici o comparatie intre cele doua telefoane: http://geekaphone.com/compare/Samsung-Galaxy-S-II-Plus-vs-Sony-Xperia-SL

Daca ai nevoie de consultanta poti oricand sa-mi trimiti un PM si iti voi raspunde cat pot de repede.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Care te încântă cel mai mult pe tine din cele două telefoane?
Nu uita că ele sunt de moment, mâine apar altele, și tot așa.

Pa, pa.

| AdrianL a răspuns:

Sony xperia sl stiu ca are 1, 7 ghz la procesor si s2 parca are 1, 2 ghz rezolutia stiu ca e mai mare la xperia 720 si la s2 480.Acuma tu ia-ti ala care iti place

Răspuns utilizator avertizat
| abczzz45 a răspuns:

In locul tau as lua SONY XPERIA SL.