| Eduard_Arghir_1997 a întrebat:

ce sa aleg intre m8, 5s si note 3? Iphone-ul stiu foarte bine cum e ca am si eu, dar eu as merge pe m8...voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Toate sunt telefoane bune iar fiecare are avantajele lui dintre acele trei telefoane eu note 3-ul dar in aceeasi categorie de pret eu aleg Sony Xperia Z3 sau chiar sa astepti lansare unui Sony Xperia Z4 care din ce am vazut promite sa fie un telefon atractiv si ca si caracteristici si ca si design.
Alegerea iti apartine, Sper ca te-am ajutat.

| crbogdan a răspuns:

5swinking

| nutuxcristian a răspuns:

5S big grin

| suffarstar a răspuns:

M8 -design, performanta, stabilitate.