| Protegent a întrebat:

Salut TPU, ce telefon imi recomandati dintre Honor X7 si Honor 50 Lite? Daca are careva unul din modelele astea, cum e experienta cu ele?

Prefer sa trec pe brandul asta intrucat a recapatat Google-ul dupa ce s-a separat de Huawei.

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Nu am niciunul din modele, dar Honor 50 Lite este net superior dacă vorbim de ecran și camere. Bateria este mai mică, într-adevăr, dar aici ai de câștigat cu încărcarea la 66w.