| Supremejordannike2004 a întrebat:

Ce telefon sa aleg
Samsung A70 Sau Xiaomi Mi 9T Pro?

Răspuns Câştigător
| SkenWell a răspuns:

Mi 9T Pro eu zic pentru ca are un processor mai bun, este mai rapid in jocuri, deschidere de aplicatii multi tasking display fara imperfectiuni gen notch si picatura, la camere nu este diferenta foarte mare, personal mi se pare ca e ceva mai naturala camera de pe 9T Pro dar in conditii de lumina buna iar in intuneric face ceva mai bine poze a70, incarcarea o au amandoua la fel de rapida, bateria la amandoua sunt foarte bune dar la mi 9t pro castigi cu vreo 50 de min mai multa autonomie, carcasa la amandoua este frumoasa dar mi se pare la mi 9t pro versiunea glaciar blue mai interesanta, difuzoarele la amandoua se aud bine doar mi 9t pro se aude ceva mai tare.
Concluzie parerea mea este ca Mi 9T Pro merita cumparat mai ales daca il prinzi si la o reducere destul de buna.

3 răspunsuri:
| cosmin1324 a răspuns:

A70 zic eu

| morfeo a răspuns:

Samsung A70, nu compara calitatea cu o porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi, Samsung ramane o nulitate