| Golddy a întrebat:

Salutare TPU. Vreau un telefon bun dar nu știu ce sa aleg dintre xiaomi 12lite 12 12x iphone 11, s22 Samsung.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Samsung.

| ReddY25 a răspuns:

Du-te pe Samsung

| tonyc7 a răspuns:

Fiecare telefon e bun, altfel nu mai era produs si lansat pe piata. Deci alege-l pe cel care ti se pare mai frumos ca aspect.

| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

Incearca un tele cu HZ la ecran cat mai mari pentru ca in felul asta o sa se miște super fluid pe jocuri si altele. Rami sa fie mari asa. si baterie calumea. la iphone 11 din cate am vazut se cam duce bateria dar au o performanta decenta., am avut si xiaomi niste telefoane super rezistente care tineau bateria super mult pe ele, Samsung eu zic ca nu are rost sa iti ei daca e pentru jocuri. nu merita pur si simplu samsungu nu e chiar ok Incepand si de la mufa lor de incarcare...laughing)