| Zuzumilk26 a întrebat:

Ce telefon sa aleg: Samsung note 10 plus sau Oneplus 7t pro sau Xiaomi mi 9t pro sau Huawei p30 pro?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 2500 de lei chiar 2000 iti iei ceva diferit si cu o bateria mai buna ca telefoanele mentionate de tine. xiaomi mi note 10 varianta cu 8 giga e mai bun ca toate si are o camera de 108 megapixel.cam toate telefoanele se aseamana la performanta care au 6-8 giga singura chestie care lipseste e autonomia bateriei si xiaomi mi note 10 e mai bun ca toate avand o baterie de 5260 de mAh si la performanta e ca un Huawei p30 pro. de ce sa dai 5000 de ron cand iti iei unu mai bun cu 2000 pe care poti sta mai mult timp. avand o baterie mare si un display decent fara rezolutie mare te va tine bateria putinel mai mult. alegerea e a tawinking

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung 10E, nu vad de ce ai avea nevoie de cv mai scump, asta ar fi maximul

| anonimg a răspuns:

P30 nu as lua ca as ramane fara aplicatii, fara acces la magazin play. In plus, Huawei se misca lent.
Samsung atarna prea usor in ce priveste stabilitatea softului, si jumatate din banii de el este doar brand-ul. Cu piesele de el puse pe un xiaomi ai plati jumatate din pret.
Eu stiu ce poate sa faca si un Xiaomi; dar as lua ceva ce n-am avut pana acum, si despre care am auzit numai lucruri bune: Oneplus 7t pro.

| Frank51 a răspuns:

E diferenta prea mare de pret intre ele. 1x Note 10 plus = 2x P30 Pro. Eu as alege P30, si cu restul de bani mi-as lua un calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la specificatii si-l alegi pe cel care-ti deserveste mai bine nevoile.

| Question101 a răspuns:

Mi 9T Pro...si de restul de bani pana la Note 10 Plus, un Logan din 2005-2006