| AndreeaMoza15 a întrebat:

Bună tuturor, ce forma de telefon sa aleg dintre astea Samsung, Motorola, Huawei, xiaomi, honor?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Huawei. De obicei toate au forma dreptunghiulară.

Bula
| Bula a răspuns:

Care-ti place si-ti permite buzunarul.

| VoidEternal a răspuns:

Telefonul cu cele mai bune specificații pe care îl găsești în limita bugetului pe care îl ai.

| Mirel4412 a răspuns:

Eu am Huawei si tot Huawei o sa cumpar ( adica p 40 pro). Pur si simplu m-am obisnuit cu ecosistemul lor, iar partea cu lispa servicilor google nu ma deranjeaza)

| darrio2007 a răspuns (pentru Mirel4412):

ECOSISTEM : Ansamblu format din biotop și biocenoză, în care se stabilesc relații strânse atât între organisme, cât și între acestea și factorii abiotici.

| Mirel4412 a răspuns (pentru darrio2007):

Https://support.google.com/transparencyreport/answer/9150182?hl=ro

Cum cuvantul ochi se poate folosi cu mai multe intelesuri, asa si ecosistem reperezinta in cazul un lucru specific

| darrio2007 a răspuns (pentru Mirel4412):

Aha!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone

| SamsungElectronics a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te mă de aici cu cotețurile tale de iPhone. Ca sa țină bateria o zi trebuie să-l încarci de 3 ori pe zi.