| Grigore_Bögdan_Valentin_2001 a întrebat:

.Cum as putea sa-mi schimb "iconita" aplicatiilor din telefon..Adica..De exemplu iconita pentru Camera arata albastra..eu as vrea s-o fac sa arate diferit..pentru un aspect mai frumos happy FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Descarcă-ți un launcher de pe google play (asta dacă vrei să schimbi aspectul tuturor iconițelor și meniului) sau descarcă aplicația CocoPPa care doar îți modifică iconițele așa cum vrei tu. (le face mai stilate, cum vrei tu după personalitatea ta)