| αlεxTzure a întrebat:

Hey! Am bagat cablul usb din calculator in telefon si in MY COMPUTER imi arata o iconita care arata o camera video-foto.
Si de aceea nu cred ca ma lasa sa dau Paste! Cum pot face sa imi arate un telefon!? FUUUNNDAAAA

5 răspunsuri:
| ionutzwk a răspuns:

Deci prima data intra pe telefon la conexiune si dai la PC Conexion si acolo o sa iti arate Mass Storage dai ok pe ass Storage si apoi conectezi din nou telefonul la PC!

| αlεxTzure explică (pentru ionutzwk):

Imi arata doar Cerere la conectare, Nokia Suite, Transfer media si memorie de masa

| wolverine13 a răspuns:

Tu vrei sa copiezi ceva din PC in telefon sau din telefon in PC?

| wolverine13 a răspuns:

Intri in setari - conectivitate si la usb iti alegi mass storage, daca te intreaba si cand conectezi telefonul la pc iti alegi tot mass storage