| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 5S, iOS 9.3 si cand deschid camera, iconita de jos care ar trebui sa imi arate ultima poza facuta, imi arata o alta poza. Cum as putea sa schimb asta?

2 răspunsuri:
| Neata_Marius_1994 a răspuns:

Salut,cred ca este o eroare, ce-l mai indicat parerea mea este ca ar trebui sa dai un reset din fabrica si totul va deveni la normal, sau inceraca si o repornire apasant 10 secunde putonu de power si de home in acelasi timp(am acelasi model de telefon si ios)

| PandaKK a răspuns (pentru Neata_Marius_1994):

Salut. Multumesc pentru sfat dar am rezolvat stergand poza aceea. Am incercat si cu resetare dar nu am mers asa ca am cautat poza si am sters-o si acum totul e normal.