| Ardei87 a întrebat:

Cum fac sa imi prelungesc serviciul WhatsApp? Adica imi apare acolo pentru 1 an si cat platesc, dar cand dau pe optiune nu se intampla nimic. Cum trebuie sa procedez?

2 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Eu l-am avut si mi-a aratat gratis 1 an, apoi l-am dezinstalat si acum arata gratis 10 luni!
Probabil faza e sa-l dezinstalezi din telefonul tau mobil si sa-l instalezi iar si vezi ce iti zice!
Alta optiune nu stiu, nu prea vad rostul asa mare pentru aplicatia asta!
Bafta

| alexsiceva a răspuns:

Nu stiu daca e un bug sau asa vor cei de la whatsapp dar eu folosesc de cv timp si am trecut de 2 ori de limita si intodeauna mi-a dat inca un an gratis