| ComaniciIonut a întrebat:

Daca vreau sa vizualizez un video de pe youtube sau alt site gen video sharing se intrerupe internetul de la modem iar in cluburi functioneaza perfect doar ca la modemuirle Huawei de la Romtelecom cade conexiunea internetului si nu ma pot uita la video. Mentionez ca am telefon NOKIA C3-01! Cum pot rezolva problema? Va dau Funda big grin!

1 răspuns:
| ICEbalI a răspuns:

Buna, in primul rand reseteaza modemul.
Daca conexiuna este wi-fi, incearca sa stai la distanta mica de modem. daca introduci wpa respectiv wep unde trebuie nu ar trebui sa ai probleme.