| iVortex a întrebat:

De ce tot imi apare prostia asta de eroare cand vreau sa-mi instalez ceva joc pe telefon :|? Am incercat o gramada de jocuri si tot nu merge :( :|

(Poza):http://i.imgur.com/bUPdygT.png

P.S: Am Nokia Lumia 530.

DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Probabil ai un virus prin telefon. Si eu am Lumia si imi mai da eroare cateodata la jocuri dar rar. Si oricum nu imi apare asa mesaj.

| iVortex explică:

Virusi nu cred ca am. Si daca as avea cu ce as putea sa.l elimin?

| iVortex explică:

Sau poate e de la Magazin Play laughing, nu stiu laughing

| OldSoul a răspuns:

Acum ceva timp cand aveam si eu Nokia, aparea o eroare asemanatoare daca nu aveam setata bine data... incearca cu o data mai veche poate merge...