| AnimeStyle a întrebat:

Am Nokia lumia 530 si m.am saturat de Windows phone. Nu pot face nimic pe el. Vreau sa îmi instalezi ceva jocuri de pe net. Nu ma lasă. Am încercat pe pc sa îmi instalez Windows phone power tools si îmi da eroare. Adica când apas 2 click. Pe el îmi arata ca am nev de net formeork sau ceva gen... P.l.m in fine nu stiu cum pot instala Clumsy ninja pe Windows phone. Cum p.l.m. P.s: L-a Windows phone power tools îmi da încă o eroare. Daca iau arhiva rar cu W.P.P.T. Si o dezarhivez când dau click pe Windows phone power tools îmi da :"W.P.P.T(Wind.Phon.Phower.T.) nu răspunde. Nu merge nu mai stiu ce p.l.m sa mai instalez imi da eroare am Microsoft net. Am tot ce cere W.P.P.T. Si îmi da eroare. Pe telefon nu ma lasă sa instalez doar din magazin. Am încercat sa instalez W.P.P.T nu merge deci cine îmi zice cum îl pot instala primeste funda. Cine îmi zice cum pot sa il fac sa nu mai îmi dea eroare primeste funda!

3 răspunsuri:
| Trickster a răspuns:

Cauta pe magazin play alt windows

| IonuStefy10 a răspuns (pentru Trickster):

Nu exista magazine pay. este magzin windows

| IonuStefy10 a răspuns:

Din pacate am incercat si eu.am lumia 520si nu merge.am incercat tot felul de aplicatii dar nu merge. am primit niste sugestii sa imi instalez android ca system de perae.nu am incercat treaba aceasta pentru ca am dustul de multe jocuri.