| vlady434 a întrebat:

De curand m-am hotarat sa-mi schimb telefonul, cu ceva mai bun, mult mai bun. Avand in vedere bugetul pe care il posed, m-am orientat spre un Samsung Galaxy S3. Vreau sa-mi spuneti daca acest telefon mai poate face "fata" in 2014, si daca pot gasi alte produse mai bune, intr-un buget de 1150 Ron? Multumesc anticipat.
P.S.: Astept raspunsuri serioase.

6 răspunsuri:
| KrEaThYvE a răspuns:

S3 este un telefon bun, eu zic ca top 10 in 2013, am un coleg care are s3 mini si ii merg foarte bine jocurile, se vede foarte bine, e performanthappy da cu siguranta face fata in 2014 happy daca vrei te poti orienta la telefoanele noi aparute, unele mai scumpe dar daca il iei la un abonament bun, iesi foarte bine happy

| Sam34s22 a răspuns:

Ceau...parerea mea este ca a facut fata, face fata si va face face tot timpul, chiar daca platesti mai mult pentru brend, cu toate astea telefonul este chiar bun...este mult mai rezistent decat Iphone'urile, care costa destul de mult. PS: succes la cumparaturi happy :*

| iamSeBy a răspuns:

In 2014 inca mai face fata S2, deci S3-ul clar face fatawinking Eu ti-l recomand fara nicio problema happy

| vlady434 explică (pentru iamSeBy):

S3 parca mai inteleg... dar, ce te face sa spui, ca si s2 face fata?

| vlady434 explică (pentru Sam34s22):

La iPhone, nu se cumpara calitatea, ci firma. happy Multumesc, sper sa ma duc cat de curand la shopping.

| iamSeBy a răspuns (pentru vlady434):

Faptul ca inca mai primeste update-uri pentru soft (nu sunt sigur daca a primit pentru 4.4, dar in rest sunt toate disponibile) si faptul ca mai toate aplicatiile de pe google play sunt compatibile cu acest dispozitiv, cu foarte putine exceptii happy
Acum depinde de ce cerinte ai tu de la un telefon, dar majoriatea astora noi au tehnologie destul de buna cu care inca nu ai ce sa faci (la S3 procesorul acela imens, ramul destul de mare ruleaza cam orice aplicatie aparuta pana acum la viteze foarte bune, inca nu exista ceva care sa il blochezewinking )