| raisa1993maria a întrebat:

in scurt timp urmeaza sa-mi achizitionez un telefon, avand in vedere ca n-am un buget foarte mare, m-am orientat spre Samsung galaxy ace plus. dar unele comentarii citite pe diverse forumuri ma fac intr-un fel sa ma razgandesc in privinta telefonului. voi ce ziceti? merita? va multumesc :*!

6 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Ia ti zte blade ca e super misto la doar 405 lei, face toti banii, nu are meorie interena mare dar e klumea, daca vrei detalii iti mai zic cum si deunde

| raisa1993maria explică (pentru eurynomus):

Nu-i pe gustul meu si oricum vreau un telefon marca Samsung, multumesc oricum

| Juleuuss a răspuns:

E un telefon drăguț.

| raisa1993maria explică (pentru Juleuuss):

Da asa este, e un telefon dragut dar ma intereseaza parerea cuiva care detine acest telefon, vreau sa stiu cum merg aplicatiile, netul, camera daca se vede bine

| Juleuuss a răspuns (pentru raisa1993maria):

Are prietena mea telefonul ăsta, și e bun. Se mișcă bine netul, iar aplicațiile merg grozav.

| raisa1993maria explică (pentru Juleuuss):

Ok multumesc :*