| ucvfcsb a întrebat:

De curand mi-am cumparat niste casti pentru un Samsung S5230.Castile sunt formate din mufa care intra in telefon iar mai sus pe fir este un suport in care intra mufa castilor propriu-zise.Acum pot conecta sistemul calculatorului si castile calculatorului la telefon prin intermediul acelui suport...se poate intampla ceva daca ascult radio de pe telefon la sistemul calculatorului conectat? ( scuze daca nu am fost prea explicit)

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Daca ai radio in telefon nu vad de la il conectezi la pc?

poti pune castile la pc sa asculti muzica dar sa mearga sunetul prin telefon apoi casti suna bizar, sunt curios daca se poate asa ceva