| yoyo74 a întrebat:

Deci am o problema pe care nu vreau sa o neglijez.Saptamana trecuta am primit de la mama cadou de ziua mea un Samsung galaxy mini 2 care a mers perfect, dar acum 2 zile a inceput sa vibreze in timp ce ma jucam pe el minercraft si a trebuit sa il inchid fortat. Voua vi s-a mai intamplat? Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Incearca sa revii la setarile din fabrica.

1 răspuns:
| pelivanvasil a răspuns:

Da ai dat la o chestie cand e pe primul ecran si dai la sunet tare sau incet vezi ca iti apare sunet si in alta parte vibratii dai la vibratii si l-ai revolvat