| yoyo74 a întrebat:

Salut.De o saptamana mi-am cumparat un Samsung galaxy mini 2 si a mers perfect, dar acum 2-3 zile in timp ce ma jucam minercraft pe el a inceput sa vibreze si a trebuit sa il inchid fortat.
Tin sa precizez ca inainte mergea perfect pe acest joc.

Răspuns Câştigător
| MixAndrei a răspuns:

Sunt mai multe versiuni ale minecraftului si mai sunt si versiuni fantoma lansate de hackeri care au ca scop sa intre in telefonul tau daca nu ai antivirus sau versiunea era tot o versiune fantoma cu un virus iti sugerez sati instalezi un antivirus pentru telefon

| yoyo74 explică (pentru MixAndrei):

Nu cred ca este virus deoarece de atunci m-am mai jucat si nu s-a mai intamplat, ma gandesc ca poate e prost instalat Android-ul.Atunci a mai zis si : "Eroare TouchWiz"

1 răspuns: