| Daniel235 a întrebat:

Deci am un telefon Cosmote Smart Xceed, are camera de 8mb pe spate, pe fata de 5mb. Dar face poze mult mai bine decat sa zic asa "performantele" pe care zice ca le are. In fine, eu cand imi fac poza cu camera de fata / spate (nu conteaza) imi face asa gen. fata mai lunga si imi face un nas cat Parisu`...
Ce pot face sa nu mai fie asa? Adica in oglinda sunt cu totul altceva, sunt mai fashion boy laughing
Dau FUNDA celui care ma ajuta, poate e o setare ceva chiar nu stiu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oglinda e oglinda telefonul e cu totul altceva, unii sunt fotogenici altii nu sunt, tine si tu telefonul mai departe de fata, fa mai multe poze de sus de jos intr-o parte in alta vezi care iti iese bine, experimenteaza...