| Daniel235 a întrebat:

Mi-am comandat ieri (Sambata) de pe germanos un telefon "Cosmote Smart Xceed" fiindca este bunicel si are o reducere giganta. Nu conteaza asta dar vreau sa stiu cam cand ar ajunge daca l-am comandat de la Germanos?

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Nu cine stie ce laughing. Oricum asta e mai bun decat ce am avut.

17 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Si eu l-am comandat tot ieri laughing Pe mail scrie ca in 48-72 de ore de la livrare. Deci de luni pana marti-miercuri ar trebui sa ajunga.

| Daniel235 explică (pentru CristinaSNC):

Dar frate wtf el e 1200 lei si acum e la pretul de 369 de lei...o avea el android cam "batran" dar frate... si cred ca pe la marti - miercuri cred si eu acum sa vedemwinking Dar husa de unde luam si noi?

| Daniel235 explică (pentru CristinaSNC):

Frate am o dilema, deci pe net pe germanos la comanda imi arata acolo la statusul ei cica "Trimis" dar aia pe mine nu mi-au dat de cand am facut comanda nici un semn de viata la telefon, ce sa fac?

| CristinaSNC a răspuns (pentru Daniel235):

Pai nici mie, o sa te contacteze curierul. Citeste ma cu atentie mail-ul de la ei.

| Daniel235 explică (pentru CristinaSNC):

Acum am vazut ca asta scria pe Germanos, dupa am verificat mail si am vazut ca in urmatoarea zi lucratoarea va ajunge comanda, adica maine nu?

| CristinaSNC a răspuns (pentru Daniel235):

Pai cred ca da, eu astept sa vad daca vine pana joi, daca nu o sa ii sun.

| Daniel235 explică (pentru CristinaSNC):

Tie cand ti-au zis ca ti-l aduce?

| CristinaSNC a răspuns (pentru Daniel235):

Scrie 48-72 de ore, dar avand in vedere ca am dat comanda in week-end cred ca undeva marti-miercuri ar trebui sa ajunga.

| Daniel235 explică (pentru CristinaSNC):

Deci frate ard de nerabdare laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru Daniel235):

Sunt fata, nu-mi mai zice frate laughing) Si eu mor de nerabdare dar asta e laughing))

| Daniel235 explică (pentru CristinaSNC):

Scuze nu mi-am dat seama, nu m-am uitat la poza laughing) tu pentru ce o sa folosesti telefonul? Eu in special poze / retele de socializare / si gaming si putin office, tu?

| CristinaSNC a răspuns (pentru Daniel235):

Poze si retele de socializare, mai nou mi-am stricat telefonul si asta mi s-a parut cea mai buna alegere pana imi pot lua altul. Sa ma anunti cand iti ajunge ))

| Daniel235 explică (pentru CristinaSNC):

Ce telefon ai avut?

| Daniel235 explică (pentru CristinaSNC):

Lol deci a venit pe la ora 1, si este genial telefonul happy cam ciudat ca e asa mare si atat de subtire, dar ma obisnuiesc eu. Se misca intr-o secunda pe chrome nu am nici o problema, pe facebook la fel in jocuri nu l-am testat. Camera este super uneori mai are cate o problema cand schimbi culorile adica intelegi tu... dar e supeer telefonul! Astept si parerea tawinking

| CristinaSNC a răspuns (pentru Daniel235):

L-am primit si eu, chiar nu ma asteptam sa fie asa de bun :3

| CristinaSNC a răspuns (pentru Daniel235):

Nu cine stie ce laughing. Oricum asta e mai bun decat ce am avut.

| Danny_Daniel_2001 a răspuns:

Dupa cum spune site-ul lor, in timp de 24-48 ore de la comandarea acestuia