| AlexVidinei a întrebat:

Salut tpu.Deoarece mi s-a stricat wireless-ul mi-a descarcat cineva Connectify pe laptop ca sa pot prinde internet si pe telefon.Imi mergea sa imi conectez telefonul la internet doar ca imi mai cadea netul pe telefon dar dupa isi revenea.La un moment dat netul mi-a cazut si nu si-a mai revenit.M-am deconectat de pe telefon de la retea si dupa am vrut sa ma conectez la loc dar nu ma mai lasa sa ma conectez la retea deoarece imi scria ca conexiunea este slaba.Nu stiu ce sa fac... m-am uitat la setarile de la conectify dar nu am gasit nimic care m-ar putea ajuta sa rezolv problema.As vrea sa stiu cum sa imi fac conexiunea mai puternica ca Connectify-ul sa imi mearga bine sau macar de unde sa descarca-l altul ca ce-i drept asta e cam crackuit deoarece cel care mi l-a descarcat a cautat peste tot si nu a gasit unul bun si asta a fost singurul pe care l-a gasit.Dau funda!
P.S Scuzati-ma daca categoria nu e buna nu am stiu pe care sa o selecter dar asta mi s-a parut cea mai corecta.

1 răspuns:
| ISP475 a răspuns:

Daca ai bluetooth pe laptop cauta o aplicatie prin care poti face hotspot si sa te conectezi prin bluetooth cu laptopu` la telefon si cu telefonul la wifi/date.

P.S.Categoria este technologie