| Mellie00 a întrebat:

Stiu ca exista un site care face conexiunea intre telefon (in cazul meu iPhone) si wireless (router) doar ca nu stiu cum se numeste. Am nevoie de acest site deoarece iPhone-ul nu ma lasa sa ma conectez la wireless pentru ca are ca un scut de protectie fata de noile device-uri la care vreau sa il conectez. Stiu ca site-ul avea un fundal gri si scria pe fundal numele site-ului cu niste caractere mai ciudate. Ceva idei? Funda+vot.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Localhost happy

| alin334 a răspuns:

Scrie ip-ul comp tau sus in bara de la google sau ce folosesti tu!