| radumanta98 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un telefon.Am bugetul de 650 Ron si ma gandeam sa aleg dintre Nokia XL, Samsung galaxy S3 mini si LG L70.Voi ce sugestii imi dati?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Amice, iti zic sigur ca LG L70 e mult mai bun de cat S3 Mini...sunt multe teste pe net in care arata ca L70 e mai bun dar si multe care arata ca S3 Mini...dar daca le ai in mana pe amandoua diferente e vizibila si ai sa vezi ca L70 e superior happy acum fiecare cu parerea lui.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu iti recomand sa-ti iei un S3, dar nu Mini, ci S3. Eu mi-am luat, si i-am luat o husa d`asta: http://www.ebay.com/......1500327429
Sunt foarte bune. Am scapat telefonul in apa, am dat de beton cu el, l`am scapat de la etaj, n-are nici pe dracu', e sanatos :)) Prin cate aventuri a trecut. Daca-ti iei S3 si husa dinaia poti sa-l scapi si din avion :)).

| Nistor_Sergiu_1999 a răspuns:

Un S3 zic eu pentru ca e cel mai bun

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu zic sa nu mai stai pe ganduri si sa alegi LG L70... dintre toate e cel mai bun si are si functia Knock Code!