| vladlove123 a întrebat:

ce sa aleg intre Samsung galaxy mini s5570 deci nu galaxy mini 2, sau Nokia asa 302?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De ce nu mini 2? Eu zic sa mai strangi putin. mini 2 esste un telefon cu totul diferit, are alta generatie de procesoare. ps: nu e acelasi ca la galaxy ace, desi ai zice ca is la fel.
De mentionat ca va primi android 4.1, care se misca impecabil, comparat cu 2.3.6 de pe mini. Strict din cele 2, daca vrei aplicatii, mergi pe mini. Daca vrei doar un email si ceva net, asa e mai ok.

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dpdv tehnic aş alege Nokia Asha 302, deoarece este puțin mai performant ( chiar dacă sunt foarte asemănătoare ).

Pentru specificațiile tehnice și comparație vezi linkul :
http://telefonultau.eu/products/Nokia-Asha-302-Dark-Grey.html
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-S5570-Black.html

| annabountii99 a răspuns:

Eu zic Nokia asa 302 pentru ca: e mai practic, acum se poarta cele cu multi butoane mai mult decat touch-urile (nu stiu daca asa se scrie) si Nokia e si mai bun..adica, eu asa stiu, si are si aspectul mai dragut si e pe mai multe culori. just say, e doar parerea mea

FUNITAA? (daca am fost de ajutor big grin)