| TeDy_5844 a întrebat:

este urgent! Imi puteti spunde daca pot avea YouTube pe un telefon: Nokia Asha 201? Daca stiti de unde pot lua aplicatia? Multumesc anticpat + funda!

6 răspunsuri:
| Ciocolataa20 a răspuns:

Cauti pe internet o aplicatia de Youtube, dar pentru a functiona trebeie sa ai wfi in casa iar daca vrei sa-ti folosesti aplicatia va trebuie sa-ti cumperi net pe telefon. Costa vreo 25 lei pe luna, in plus iti va merge facebook-ul sau alte site-uri web. Fundapuppy dog eyes?

| alex71yonutz a răspuns:

Da poti avea.
si incearca sa iti iei aplicati, teme, jocuri de pe mobile9.com funda?big grin

| TiffanyღBJ a răspuns:

Incearca pe Nokia Store, ai aplicatia preinstalata in telefon. Daca este compatibil, il poti descarca de acolo.

| TeDy_5844 explică (pentru Ciocolataa20):

De cand mi-am luat telefonul mi-am luat si internet de 50 mb/luna!

| TeDy_5844 explică (pentru alex71yonutz):

Pentru ce funda big grin ca de mobile9 stiam happy

| Ciocolataa20 a răspuns (pentru TeDy_5844):

Daca ai net poti intra si pe youtube... oricum cauta aici--http://servicegsmpoduturcului.wordpress.com/......t-oficial/