| wolfrram a întrebat:

Exista ceva extraoptiune la cartela Orange cu 3 euro? Daca da cum o activez? Dau funda urgent!

4 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Salut de existat nu stiu daca exista optiune cu 3 euro dar scrii *100# si iti alegi optiunea.

| oricinw a răspuns:

Nu exista.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Nu, nu există opţiune cu 3 euro. Ai nevoie de minim 5 euro. La Orange Young găseşti cele mai avantajoase opţiuni dacă te interesează una cu multe minute, mesaje nelimitate în reţea şi Internet.

Pa-pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este extraopţiune de 3 euro!

Doar de minim 5 euro - vezi linkul :
http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html

Toate cele bune.