| sfdshsnsa a întrebat:

Salut.Am si eu o cartela orange prepay si mi-a expirat si am intrat in perioada de gratie. Daca imi trimite cineva 5 euro de pe abonament merge sa`mi activez o extraoptiune sau trebuie sa fie cartela cumparata reinarcabila? fundita

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Orice reincarcare, fie ea din contul unui abonat Orange sau prin achizitionarea unei cartele de reincarcare, iti ofera aceleasi beneficii. Odata creditul alocat in contul tau, poti activa orice optiune doresti, din oferta curenta. Poti gasi detalii legate de oferta de optiuni disponibila in acest moment accesand link-ul http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html#.
E important de stiut ca, perioada de activitate respectiv de gratie poate varia in functie de valoarea reincarcata (exemplu: reincarcare 1 EUR -perioada activa 5 zile, reincarcare 7 EUR - perioada activa 60 zile, reincarcare 12 EUR - perioada activa 90 zile etc).
Sper ca informatia sa iti fie de ajutor!

Cu prietenie,
Orange Helper
http://www.orange.ro/help/despre/

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Merge cu 5 euro trimisi si sa iesi din perioada de gratie. mentionez ca cei 5 euro nu tii ia si poti sa iti activezi o extraoptiune