| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Daca am o extraoptiune activata deja pe cosmote dar nu mai am mesaje, pot sa imi activez in acelasi timp alta extraoptiune ca sa am mesaje?:s.Ca mi-am luat o cartela reincarcabila. URGENT-FUNDA.

3 răspunsuri:
| anqutsel a răspuns:

Da dar cealalta se dezactiveaza asa am si eu:*

| EX a răspuns:

Din cate stiu eu merge.

| Gabriela14Iuliana a răspuns:

Buna.
si eu am cosmote. Si eu vorbesc foarte mult si mi se termina mesajele repede. Deci da poti. suni la "1234" si dai pe limba romana dai acolo asculta optiuni activeaza-ti optiuni si atunci activezi care vrei. Dar in acel moment extraoptiunea pe care ai avut-o va fi dezactiva si se va activa noua optiune alesa. Funda? Sper ca am fost destul de explicita.