| marian1199 a întrebat:

..Ieri mi-am luat cartela de Vodafone de 6 euro cu SMS nelimitat in orice retea, 2000 minute in retea, 100 in alte retele si 150MB internet. Netul nu imi porneste si nu stiu de ce! Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| MishelleArt a răspuns:

Pentru a activa net-ul trebuie sa formezi un numar. Nu stiu numarul, caci eu sunt in alta retea. Cel mai bine ar fi sa contactezi un operator Vodafone. happy Bafta!

| Daniela_Danieladaniela_1993 a răspuns:

Pai trebuie sa suni la un operator sa ii spui sati trimita setarile pentru internet apoi acestea vor fi trimise le instalezi si apoi inchi zi deschizi telefonul si poti incepe sa navighezi