| MalIinush a întrebat:

Am cumparat ieri o cartela Vodafone cu 5 euro. Am activat oferta 5 cu : 2000 minute in Vodafone, 200 nationale, 50 mg internet. Minutele merg, dar mg pentru internet nu. Cum pot sa ii activez? Dau funda.Thank you :*

4 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Pai activezi datele mobile ale telefonului, dupa care internetul ar trebui sa functioneze daca ai toate setarile corecte astfel incat sa te poti conecta la o retea. Spor!

| AnimatedSignature a răspuns:

Trebuie sa cauti datele mobile.
Altfel, daca nu ai (nu prea e posibil)
intra in Internet / Magazin Play / Chrome / ce ai tu si de ce ai nevoie.

| SimonaSimona01 a răspuns:

In primul rand telefonul tau trebuie sa aiba acces la internet. Apoi trebuie sa iti activezi netul sa poti sa consumi mg. Sfat du-te la cel mai apropiat magazin Vodafon si eu iti vor activa sa poti intra pe internet, daca nu roaga un prieten.