| xGamerZ212 a întrebat:

Salut TPU, merita sa dau la schimb un p30 pro, 128gb cu 8gb ram, pe un oneplus 7 impecabil? Oneplus are 256gb cu 8gb.

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Are o camera mai buna p30 pro nu îl da. camera e bestiala la acest telefon.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

One plus 7 este mai bun insa eu nu iti recomand sa dai la schimb un produs atat de scump, nu stii cu ce te alegi dupa

| Simpatic a răspuns:

Eu zic ca ce-i in mana nu-i minciuna.

| AlinTanase a răspuns:

Ce faci tu cu 256 gb? Lasa 128 dar tot mar tentaone plus ca are google play deci vezi ce iti convine

| xGamerZ212 explică (pentru AlinTanase):

Eh ști cum e romanul, sa fie acolo laughing) 256

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândește-te bine de ce ar vrea ăla cu Oneplus să facă schimbu. La ce să dea ceva mai bun pe ceva mai puțin bun? Cam bate la ochi. Părerea mea îi să-ți păstrezi ce-i al tău și eventual dacă ai nevoie de spațiu îți iei card SD, simplu.

| Legion7X a răspuns:

Ai camera selfie 32mp ala 16mp.

| Efan77 a răspuns:

Da